tréning

HIGH - TECH tréning sa zameriava na:

- cielené formovanie postavy

- redukciu tuku a zníženie celkovej telesnej hmotnosti

- spevnenie a tvarovanie svalstva

- mikromasáž pokožky a vnútorných tkanív

- zníženie prejavov celulitídy a urýchlenie metabolizmu

- zlepšenie cirkulácie krvi (prekrvenie podkožného tkaniva)

- zlepšenie cirkulácie lymfy (naštartovanie lymfatického systému)

- minimalizovanie kĺbovej záťaže

- zníženie celkového napätia v chrbtovej oblasti

- vyrovnávanie svalových dysbalancií

- zlepšenie držania tela

VYSOKO EFEKTÍVNY, STRHUJÚCI, ÚSPORNÝ A JEDINEČNÝ...

Stále viac nadšených užívateľov, fyzioterapeutov a športových lekárov dôverujú HIGH-TECH tréningom s použitím EMS (elektrická stimulácia svalov) technológií od spoločnosti Loncego. Tento jedinečný prístroj stimuluje cielene takmer celé telo a takmer všetky svalové partie. Vytvára tak základný predpoklad pre úspešný a účinný tréning.

Kto posilňuje svoje svalstvo a telo, podporuje aj svoje zdravie. Najnovšie vedecké poznatky potvrdzujú, že ten kto cvičí napomáha svojmu telu odbúravať nie len tuk, ale môže urýchliť ústup napríklad kožných ochorení, posilniť svoj imunitný systém a dokonca podporiť aj duševné zdravie a celkovo zrelaxovať svoje telo.

HIGH-TECH tréning podporený EMS technológiou je vysoko efektívny, celkový a časovo úsporný celotelový tréningový program, ktorý umožňuje už po krátkom čase badať zreteľné výsledky. Športová veda čoraz častejšie využíva HIGH-TECH tréningovú metódu s EMS (elektrostymuláciou) na prípravu individuálnych cvičebných programov pre profesionálnych a vrcholových športovcov. A tento unikátny tréning je teraz dostupný aj pre oblasť rekreačného športu a aj pre Vás. Vďaka špecifickému EMS-Posing (držaniu tela) sa kontrakcie svalov cielene posilňujú a zosilňujú. Pod dosiahnutím optimálneho tréningového výsledku rozumieme, impulzné napínanie, alebo pohybovanie svalov proti sile prichádzajúcej intenzite stimulov. Táto unikátna metóda je spojená so slovami ako slim, strong a speed fitness, čiže štíhly, silný a rýchly fitness.

kontakt a objednávky

 

N 

 

 

Objednávky na tel.čísleOtváracie hodiny len na objednávku